Medikal Malzeme ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri

Medikal Malzeme ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri

Hasta ve bakım ihtiyacı olan yakınlarınız için alt bezi, yara bakım örtüsü, beslenme kateterleri, sonda kateterleri, ağız ve cilt bakımı, pansuman ve yara bakımı, havalı yatak, eldiven, maske vb. medikal malzemeleri uygun fiyatlarla istediğiniz yerde ve zamanda temin ediyoruz.

Oksijen tüpü, nebulizatör, monitör, tansiyon aleti, ateş ölçer, glukometre, pulse oksimetre, oksijen konsantratörü, koltuk değneği ve ortopedik ürünler, korse, tekerlekli sandelye, hasta yatağı ve ihtiyaç duyduğunuz hertürlü tıbbi cihazlara ister kiralama isterseniz satın alma yoluyla sahip olabilirsiniz.

İletişim ve bilgi almak için 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz:

0(232) 242 72 62- 0(542) 242 72 62  info@efelerambulans.com

  • Tecrübeli Kadro.
  • Hasta ve yakınları için hizmet memnuniyeti.
  • Acil durumlarda hızlı müdahele.

Diğer Hizmetler

Acil Sağlık Hizmeti

Acil Sağlık Hizmeti

Acil sağlık problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti sunuyoruz. Tam donanımlı ambulanslarımız ve özel sağlık araçlarımızla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Devamı
Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta Nakil Hizmetleri

Hasta veya yardıma ihtiyaç duyan yakınlarınız için hastane veya evinizden başka bir hastane veya istediğiniz herhangi bir yere nakil ve transfer işlemlerinizi şehir içi veya şehir dışı farketmeksizin gerçekleştiriyoruz.

Devamı
Kurumsal Sağlık Hizmeti

Kurumsal Sağlık Hizmeti

Eğitim Kurumları, İş Merkezleri, Alışveriş Merkezleri, Oteller, Uzun Süreli Organizasyon Alanları, Site ve Toplu Konut Alanları gibi toplu yaşam alanlarında oluşturduğumuz Revir alanlarıyla sağlık hizmetini ayağınıza getiriyoruz. Hizmet verdiğimiz kurumlarda işçi-işveren, müşteri-çalışan, öğrenci-öğretmen vb. ayrımı yapmadan hizmet alanımız içerisinde oluşabilecek her türlü sağlık problemlerine anında müdahale ediyoruz.

Devamı
Organizasyon Sağlık Hizmeti

Organizasyon Sağlık Hizmeti

Organizasyonlarda Sağlık Tedbiri

Devamı
Danışmanlık Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti

Her türlü Sağlık Sorunlarınızla ilgili Tıbbi Danışmanlık Hizmetimizde 7 gün 24 saat ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Tıbbi Danışmanlık Hizmetimizden anında yararlanmak için Acil Sağlık Hattımız : 0 232 242 72 62

Devamı