HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sağlık İçin Daima
Kaliteli ve Hızlı Hizmet

Efeler Ambulans ve Özel Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2019 yılında kurulduk. Ambulans ve Mobil Sağık Hizmetleri sektöründe uzun yıllar çalışmış olan tecrübeli bir kadroya sahibiz. Öncelikli hedefimiz sağlık sorunu yaşayan herkesin hızlı, güvenilir, tecrübeli, saygılı ve güleryüzlü hizmet almasını sağlamak. Son günlerde sektörümüzle ilgili olmaması gereken üzücü olaylarla farklı mecralarda karşılaştık. Bunun gibi olaylar işimize daha sıkı sarılmamızı ve oluşan ön yargıları yıkma adına çok daha fazla çalışmamız gerektiğini bizlere gösterdi. Bizlerde bu sorumluluğun bilinciyle hareket etmeye kararlıyız.

Merkez olarak İzmir ili Bornova ilçesini seçtik. İzmir'in her bölgesine eşit mesafede ve ulaşım süresini kısaltmak adına böyle bir karar verdik.

Acil Sağlık Hizmetleri, Ambulans ve Hasta Nakil Hizmetleri, Evde Sağlık Hizmetleri, Kurumsal Sağlık Hizmetleri, Organizasyonlarda Sağlık Hizmetleri ve Tıbbi Danışmanlık Hizmetlerini başta izmir olmak üzere tüm Ege Bölgesinde hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla sunmaya devam edeceğiz.

 

  • Tecrübeli Kadro.
  • Hasta ve yakınları için hizmet memnuniyeti.
  • Acil durumlarda hızlı müdahele.